EticaretGunlugu Marka
Detaylı Arama
İÇERİK AĞI NEDİR? AVANTAJLARI NELERDİR?
İçerik ağı üyesi haber ve blog siteleri, markaların içerik yayınlarını web site ve bloglarında yayınlayarak kazanç elde edebilirler.

Eticaretgunlugu.com aracılığıyla sizlere sunulan reklam tekliflerini web sitenizde yayınlayarak hem sitenize içerik sağlar hem de kazanç elde edersiniz.

Eticaretgunlugu İçerik Ağında yer alan web site ve bloglar pek çok avantaja sahip olurlar.

1- Eticaretgunlugu.com içerik ağında yer alan web site ve bloglar ücretsiz olarak marka sayfasına sahip olurlar. 

2- Eticaretgunlugu.com üzerinde görünürlük elde edersiniz. Özgün içerikleriniz editörlerimiz tarafından değerlendirilerek ilgi çekici içeriklere linkli yayın ile eticaretgunlugu.com üzerinde yer verilir. Bu sayade sitenize trafik sağlarsınız.  

3- Eticaretgunlgu.com tarafından size sunulan reklam tekliflerini değerlendirerek düzenli kazanç elde edersiniz.

4- Sunulan reklam tekliflerine katılıp katılmama hakkınız, siz de saklıdır. Dilediğiniz tekliflerde yer alabilirsiniz.

5- Kazançlarınız için limit beklemek zorunda kalmazsınız. Katılacağınız her teklif için raporlama ve inceleme işleminin tamamlanmasından hemen sonra hızlı bir ödeme alırsınız.

 
Eticaretgunlugu içerik ağında yer alarak tekliflerden faydalanmak için aşağıda yer alan form aracılığıyla başvuru yapabilirsiniz. Başvuru sırasında web site ve blogunuzla ilgili mümkün olduğunca fazla detay vermeniz başvurunuzun kısa sürede değerlendirilmesini sağlayabilir.

 

Başvuru yapmadan önce inceleme ve onay işlemleri için aşağıda yer alan şablonu, siteniz üzerinde uygun bir alana eklemeniz gerekmektedir.

 

İÇERİK AĞI BAŞVURU FORMU

İçerik Ağı Başvuru Formu

*

*

*

*